אודות

סאם זיברט, בעלים ומייסד המשרד, יוצא תפקיד בטחוני ופעיל כחוקר פרטי משנת 1990 ועד היום. סייט חקירות ממוקדות פועלת באישור וברישיון משרד המשפטים שמספרו 100103298.

במהלך הקריירה המקצועית, סאם זיברט בלט בפעילותיו המגוונות:

 • כתיבת טור שבועי קבוע, בו סאם מתעד פעם אחר פעם רגעים מעולם החקירות.

  הטור הראשון יצא לאור לראשונה בספטמבר 2001, והוא מביא לתודעת הקוראים את המקרים המיוחדים שמגיעים לשולחנו של סאם ומטופלים על ידו, תוך כדי הסוואת פרטים מזהים ושמירה על פרטיות לקוחותיו.

  טור זה זכה לעשרות שבחים רבים מקוראיו הקבועים:

  "הסיפור הינו מרתק ומעניין. לא הפסקתי לקרוא אותו לשניה ! העלילה מקורית ומפתיעה והנושא עצמו מרתק אותי מאוד "חיים" אתה שומר על רמה לשונית נאותה ולא יורד נמוך מדי" גלית.

  "הטור מעניין, הסיפורים מרתקים, ואם להיות יותר ספציפית, אז היכולת להבין אנשים, לפענח את מה שמניע אותם, למצוא דרך להגיע למקומות שקשה להיטמע בהם ובכל זאת להיטמע, ובכלל להיות צעד אחד קדימה לפני הנחקר נראית לי תכונה נפלאה" פנינה
  "יש לפעמים גם ערך מוסף כזה, לסיפורי המרגלים שלך…בקיצור, אתה הראשון שלי" מוטי

  "I never miss your item in the 'mekomon' (in spite of the small print). I believe you are a very good investigator, but you are definitely also a good writer. Have you thought of publishing a book ?" Julie

  "אני מאוד נהנית מהמדור הזה דווקא בשל העובדה, שכפי שציינתי, זה לא רק סיפור. אלא יש בו מוסר השכל ונקודות למחשבה. מה גם שהוא תמיד שופך אור על טבע האדם, וזה תמיד מרתק בעיניי. אין משהו מרתק יותר מנפש האדם. וזהו… למעשה רק רציתי להגיד תודה" אודיה

  "אני נהנית לקרוא את הכתבות והסיפורים שלך ב'העין השלישית'. סיפורים עם המון מוסר השכל, תובנות ומחשבה חיובית על החיים בכל רגע נתון. לדעת שתמיד יש עזרה ושליחים מדהימים שהיקום והבורא שולח בכל עת. תודה רבה." לילך

  מאז תפוצת הטור התרחבה למספר רב של עיתונים בארץ ובעולם, והיא מופצת למיליון בתי אב בכל שבוע.

לקריאת סיפורי חקירות באתר

 • בזמן משבר הקורונה, סאם יסד את קבוצת הפייסבוק "קלוז'ר – חיפוש מכרים מהעבר שלך" אשר גדלה ומתרחבת בצורה מטאורית בכל יום. סאם וחברי הקבוצה עוזרים באופן וולנטרי לגולשים רבים לסגור מעגלים עם העבר שלהם.
 • בימים אלה יוצא לאור ספר הביכורים של סאם זיברט – "קלוז'ר", אשר עוסק בתיעוד של מספר מקרים מיוחדים מעולם חיפוש האבודים, והוא מאפשר לקוראיו ללוות אותו צעד אחרי צעד לפתרון התעלומות, עד אשר הקורא מגלה סוד גדול שמלווה את חייו של המחבר.

 

ניתן לרכוש את הספר באתר 

 • יסד וניהל במשך שנים את הפורום "חקירות פרטיות" באתר תפוז, בו סאם הגיב וענה שאלות מקצועיות של גולשים.
 • פענוח פרשת זיופי ה SMS בתכנית "האקדמיה לצחוק".
 • פינת "חיפוש קרובים" בתכניתה של איריס קול ברדיו 103.
 • פינת סיפורי חקירות ברדיו 102 ורדיו הצפון. (ניתן להאזין לחלק מהסיפורים באתר כאן)
 • איתור מידע לתחקירי תכנית הטלויזיה "משעל חם".

זקוק לחוקר פרטי - אני פה לרשותך

אז מה כבר יכול להדהים חוקר פרטי שכבר ראה הכל ?

עוד רגע תדעו.

עד אז, תנו לי לקחת אתכם למסע מטורף בין שקרים לאמת, בין מרכזי "נשים עובדות" לארכיונים מאובקים משנות החמישים, בין חדרי לידה לבתי קברות, בארץ ובחו"ל. נפגוש קבצנים, נפגוש מיליונרים, ולעיתים נפגוש את שניהם באותו אדם. יחד נפצח את התעלומות ונגלה כמה מהטריקים הסודיים שרק חוקרים פרטיים יודעים.

כאן תגלו כמה מסיפורי החקירות האמיתיים, המרגשים, המצחיקים והכואבים ביותר שתשמעו אי פעם. סיפורים מהחיים ושל אנשים אמיתיים, שאיבדו מישהו יקר והיו חייבים חוקר פרטי כדי למצוא אותו ולעשות לעצמם קלוז'ר בשביל הפצע הפתוח בנפשם.

ויש כאן גם סוד נוסף, ענק, שאפילו אני לא ידעתי עליו. והתפקיד שלקחתי על עצמי בחיים הוא לדעת.

סאם זיברט, חוקר פרטי ובעל משרד חקירות ידוע, כותב טור קבוע בעיתונות מזה 20 שנה. בספר ביכורים זה הוא חושף את פרטי התעלומה המסתורית שליוותה אותו כל חייו.