קלוז'ר – הספר

קלוז'ר - סגירת מעגלים של חוקר פרטי

      "משמעות המילה קלוז'ר היא סגירת מעגל. זה אומר שקיים בנו ובעברנו מטען רגשי שטרם הסתיים, וכל עוד לא סגרנו אותו ימשיך להשפיע, לחלחל, ולעורר תהיות תוך כדי החיים השוטפים שלנו בזמן הווה.

      ראיתי הרבה אנשים בחיי שהיו צריכים קלוז'ר, ואודותיהם בחרתי לספר.

      וגם אצלי, משהו היה צריך קלוז'ר"                                                                               

(סאם זיברט מתוך 'קלוז'ר')

בספר הביכורים של סאם הוא מתעד נישה קטנה ומיוחדת מעולם החקירות הפרטיות, והיא חיפוש של אנשים קרובים ואבודים.

בספר תגלו את כמה מסיפורי החקירות האמיתיים, המרגשים, המצחיקים והכואבים ביותר שתשמעו אי פעם. סיפורים מהחיים של אנשים אמיתיים, שאיבדו מישהו יקר והיו חייבים חוקר פרטי כדי למצוא אותו ולעשות לעצמם קלוז'ר בשביל הפצע הפתוח בנפשם.

לא רק שהספר מרגש ומותח בזכות העלילה הפתלתלה, אלא גם נותן צ'אנס לקוראיו לחוות יחד עם המחבר, צעד אחרי צעד, לפתור את התעלומות כמו במציאות.

באופן לא מודע, נושא של חיפוש אבודים תמיד היה קרוב לליבו של סאם.היום הוא כבר מבין למה.

פרויקט גיוס ההמונים של הספר עבר בהצלחה, ומכר מעל ל 600 עותקים עוד בטרם ראה אור, והוכרז כ"בחירת הצוות" של האתר הדסטארט בשלושה מועדים שונים.

על כתיבת הספר

סאם זיברט, בן 50, נשוי ליעל, ואב ליובל, שירי ואורי.
חוקר פרטי בינלאומי מזה 30 שנה, ובעל משרד החקירות "סייט".
זה כבר לא דבר חדש שסאם הוא איש של תוכן וכתיבה, והוא בעל טור קבוע בעיתונות מזה 20 שנה, בו הוא מתעד ומספר על המקרים המיוחדים שמתגלגלים אל שולחנו.
בחודש פברואר 2020, בפרוץ משבר הקורונה בישראל, סאם ניצל את ההפוגה התעסוקתית ושקד על התכנים של ספר זה.
בזמן תהליך הפקת הספר לקראת הוצאתו לאור, סאם פתח קבוצת פייסבוק פופולארית כשרות לקהילה תחת אותו שם כמו של הספר "קלוז'ר" והיא עוסקת בחיפוש מכרים מהעבר של חברי הקבוצה.

סאם זיברט

סייט חקירות ממוקדות

ביקורות

מתוך הביקורות של הקוראים הראשונים:

"לא אכביר במילים, כי אני לא חושב שיש צורך לספר לך את מה שאתה כבר יודע, וזה שמדובר ספר סוחף, כתוב היטב, מרגש, נוגע, ואפוי כהלכה"  חיים
חיים
- אתה כותב ברור מאד את הלכי המחשבה של חוקר פרטי ומוביל את הקורא בכל התהליך. לא יכולתי לעצור את הקריאה" .
ורדה
הסיפורים האישיים ששילבת מרגשים, מרתקים, וממש הרגשתי שאני שם איתך בהרפתקאות. כתבת גם יפה מעיניים של ילד, נער, בחור צעיר ומבוגר. הספר מתפתח יחד איתך כבן אדם"
סתיו
הנושאים אותם בחרת טובים, מעניינים ומסקרנים, המושכים את הקורא ויוצרים את אותה תכונה אהובה הגורמת לנו להמשיך לקרוא ולקרוא, מבלי להסתכל על השעון, וזה הדבר החשוב ביותר כדי לאמוד נכון את איכות הסיפור והספר"
דניאל

סיפורי חקירות

בושם של אישה

      כמו רוב הנשים, גם אור הייתה אחת שידעה. סירבה להאמין אבל ידעה. לא סתם אומרים זאת על נשים. גם כשהן טוענות לפעמים שהן תמיד האחרונות

קרא עוד »

דימוי עצמי

הסתכלתי על התמונה שגבי הגיש לי ומיד הבטתי חזרה בו. ממש לא להאמין שמדובר באותו אדם. גבי הוא בחור גבוה, שיערו חום בהיר, בעל מבנה

קרא עוד »

אדמה חרוכה

חושיו המחודדים של אלי לא היו זרים לי, כיוון שלא פעם אלו הצילו את עור לקוחותיו. עם השנים למדתי לאמוד את תכונותיו וכישוריו כעו"ד מצליח

קרא עוד »

double O

עודד הוא עורך דין במקצועו ומשרדו ממוקם בבנין של דירות מגורים. במהלך השבועות האחרונים החלה לצוץ בבנין משרדו תופעה מדאיגה: מישהו נהג להטיל את מימיו

קרא עוד »

אבחון מוטעה

אפי הגיע למשרדי, כשקלסר עבות חבוי תחת כנפו. העובדה שהוא הגיע אלי עם מסמכים, הסגירה שהוא בא בעניין עסקי. "לא בדיוק" אמר בשלב מאוחר יותר

קרא עוד »

אז מה כבר יכול להדהים חוקר פרטי שכבר ראה הכל ?

עוד רגע תדעו.

עד אז, תנו לי לקחת אתכם למסע מטורף בין שקרים לאמת, בין מרכזי "נשים עובדות" לארכיונים מאובקים משנות החמישים, בין חדרי לידה לבתי קברות, בארץ ובחו"ל. נפגוש קבצנים, נפגוש מיליונרים, ולעיתים נפגוש את שניהם באותו אדם. יחד נפצח את התעלומות ונגלה כמה מהטריקים הסודיים שרק חוקרים פרטיים יודעים.

כאן תגלו כמה מסיפורי החקירות האמיתיים, המרגשים, המצחיקים והכואבים ביותר שתשמעו אי פעם. סיפורים מהחיים ושל אנשים אמיתיים, שאיבדו מישהו יקר והיו חייבים חוקר פרטי כדי למצוא אותו ולעשות לעצמם קלוז'ר בשביל הפצע הפתוח בנפשם.

ויש כאן גם סוד נוסף, ענק, שאפילו אני לא ידעתי עליו. והתפקיד שלקחתי על עצמי בחיים הוא לדעת.

סאם זיברט, חוקר פרטי ובעל משרד חקירות ידוע, כותב טור קבוע בעיתונות מזה 20 שנה. בספר ביכורים זה הוא חושף את פרטי התעלומה המסתורית שליוותה אותו כל חייו.